• Kompleksiniai sprendimai

  Dujų gamyba ir prekyba

  Mūsų patyrusių profesionalų komanda užtikrins visapusį Jūsų užsakymų realizavimą, atsižvelgiant į visus ypatingus pageidavimus, bei operatyviai pakonsultuos visais iškilusiais klausimais.

 • Kompleksiniai sprendimai

  Taršą mažinantys produktai

  Savo klientams siūlome aukščiausius taršos prevencijos standartus atitinkančius produktus, padėdami ne tik vykdyti europinius aplinkosaugos įsipareigojimus, bet ir būti socialiai atsakingais.

 • Kompleksiniai sprendimai

  Universalūs klijai

  Norėdami patenkinti Jūsų poreikius, šalia universalių klijų, gaminame gausybę specializuotos paskirties klijų: tai specialūs klijai medienai, popieriui klijuoti, poligrafijos reikmėms ar kaip žaliavą statybinių glaistų gamybai.

 • Kompleksiniai sprendimai

  Dujų gamyba ir prekyba

 • TARŠĄ MAŽINANTYS PRODUKTAI

  Taršą mažinantys produktai

 • UNIVERSALŪS KLIJAI

  Universalūs klijai

2

Dujų gamyba ir prekyba

Galime pasiūlyti įvairias dujas ir dujų mišinius, tokius kaip anglies dioksidas (angliarūgštė), deguonis, azotas, argonas, apsauginės suvirinimo dujos ir dujų mišiniai, apsauginės pakavimo dujos ir dujų mišiniai MAP pakuotėms, įvairios specialiosios (instrumentinės) dujos bei jų mišiniai, propanas, propanas-butanas, acetilenas, sausas ledas. Užtikriname operatyvią ir patikimą produktų logistiką, nuomojame dujų balionus, kitą tarą bei įrangą, projektuojame bei įrengiame dujų tiekimo sistemas (dujų tiekimo stotis). Mūsų patyrusių profesionalų komanda užtikrins visapusį Jūsų užsakymų įvykdymą, atsižvelgiant į visus pageidavimus, bei operatyviai pakonsultuos visais iškilusiais klausimais.

by gaschema

Taršą mažinantys produktai

Galime pasiūlyti įvairius produktus, kurie mažina transporto priemonių ir gamyklų išmetamų azoto oksidų emisiją, tokius kaip: AdBlue (su prekiniu ženklu “AZO AdBlue”), įvairių koncentracijų karbamido ar amoniakinio vandens tirpalai (“AZO NOX”), žemo biureto karbamidas, tinkantis AdBlue gamybai (“AZO UREA”) ir su šiais produktais susijusi įranga („AZO EQUIPMENT“). Visi šios grupės produktai yra sujungti į vieną prekės ženklų grupę su pavadinimu “AZO PRODUCTS”. Savo klientams siūlome aukščiausius taršos prevencijos standartus atitinkančius produktus, padėdami ne tik vykdyti europinius aplinkosaugos įsipareigojimus, bet ir būti socialiai atsakingais.

1
3

PVAD klijai

Galime pasiūlyti įvairius klijus PVAD (poliviniliacetato dispersija) pagrindu, tokius kaip: universalūs klijai (su prekiniu ženklu “Lipalas”), D2 ir D3 atsparumo drėgmei klasės klijai medienai (“Lipalas D2” ir “Lipalas D3”), popieriaus ir kartono arba kanceliariniai klijai (“Lipaliukas), taip pat įvairios PVAD klijų markės, skirtos poligrafijos reikmėms arba kaip žaliava statybinių glaistų gamybai. PVAD klijai pagaminti iš homopolimerinės polivinilacetatinės emulsijos, pasižymi puikiomis priekibos savybėmis. Šių klijų terpė yra vanduo, todėl jie daug ekologiškesni už kitų rūšių klijus. Dėl netoksiškumo ir nedidelių kainų klijai, pagaminti iš polivinilacetatinių emulsijų,- yra labai populiarūs.

Naujienos

 • Vas
  02
  2024

  Vienos iš koncerno „Achemos grupė“ bendrovių vadovui – ypatingas apdovanojimas

  Sausio 25-ąją Jonavos kultūros centre vyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Jonavos filialo verslo bendruomenės šventinis vakaras „Palydėjus 2023-uosius“. Renginio metu buvo pagerbti 2023-ųjų Jonavos sėkmingiausi verslai, įteikti garbingi Rūmų apdovanojimai. Bronzos „Darbo žvaigždė“ – aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas, teikiamas už ypatingus nuopelnus šalies verslui ar Rūmų sistemos plėtrai. Šiuo garbingu […]

 • Gru
  29
  2023

  „Gaschema“ metus baigia su įspūdingu pirkiniu

  „Gaschema” įsigijo ir įvedė į eksploataciją dujinį azoto kompresorių (Sauer compressor). Šio itin galingo kompresoriaus pagalba dujinis 0,1 baro slėgio azotas suslegiamas į 350 barų slėgio azotą, kuriuo užpildomi dujų balionų ryšuliai, sėkmingai keliaujantys pas klientus visoje Lietuvoje. Beje, kito tokio aparato Lietuvoje nėra. „Į azoto kompresorių didelio skersmens vamzdžiu atkeliauja 0,1 baro slėgio azotas, […]

 • Gru
  11
  2023

  Kartu mes kuriam stebuklus!

  Jonavos Ramybės skvere, eglučių parke pirmą kartą puikuojasi ir mūsų bendrovės iš dujų balionų sukurta eglutė. Viską – nuo idėjos iki jos įgyvendinimo – padarėme savo rankomis. Dalinamės įamžintomis akimirkomis.

Visos naujienos
 • Platinimo vietos

  Virš 40 ,,Gaschema” dujų prekybos ir virš 200 ,,AZO Products” aptarnavimo vietų

  Mes galime užtikrinti produkcijos tiekimą pagal Jūsų poreikius, priklausomai nuo Jūsų gamybos apimties.

  Žiūrėti žemėlapį
 • Operatyvus pristatymas

  Operatyvus pristatymas

  Siekiame optimizuoti klientų veiklos procesus ir užtikrinti nenutrūkstamą gamybą, todėl produkciją pristatome operatyviai, sutartu laiku. 

  Kontaktai
 • Saugos duomenų lapai

  Saugos duomenų lapai

  Kad visi cheminių medžiagų – atskirų, esančių mišinių ar gaminių sudėtyje – naudotojai turėtų visus duomenis saugiam medžiagų tvarkymui yra rengiami saugos duomenų lapai (SDL).

  Parsisiųsti pdf failą
 • ISO ir kiti sertifikatai

  ISO ir kiti sertifikatai

  Siekdami užtikrinti vartotojų saugumą, visiems savo produktams suteikiame kokybės pasus arba atitikties deklaracijas – garantiją, kad buvo atlikti visi veiksmai, kurie numatyti kokybės kontrolės procedūrose.

  Žiūrėti sertifikatus