Bendrovės „Gaschema“ produktus klientai jau gali įsigyti ir internetu – startavo e. parduotuvė e.gaschema.lt

Idėja sukurti patogią platformą, kurioje lengvai ir greitai būtų galima įsigyti dujų ir jų mišinių balionuose, taršą mažinančių produktų ir įrangos, PVAD klijų „Gaschemos“ komandai kilo dar karantino metu, kai daugelis įmonių ieškojo būdų perkelti savo prekybą į internetą.

Kaip sako „Gaschemos“ marketingo vadybininkė Diana Sabinskienė, kuriant e. parduotuvę pirmiausiai buvo siekiama užtikrinti, kad apsipirkdamas e.gaschema.lt klientas viską rastų vienoje vietoje, o „Gaschemos“ produktų įsigijimo procesas būtų patogus ir greitas.

„Mūsų e. parduotuvėje klientai ras didžiąją dalį „Gaschemos“ asortimento prekių. Užsiregistravus e. parduotuvėje bus galima matyti savo pirkimo istoriją, turimas sutartis ir kitą svarbią informaciją, jei reikia pasirašyti sutartį bei išsinuomoti dujų tarą ar apmokėti sąskaitas už įsigytas prekes. Tikimės, kad ilgainiui tiesiogiai – telefonu ir e. paštu – bus užsakomi tik individualūs, išskirtiniai produktai, o standartinės mūsų prekės greitai ir patogiai bus perkamos internetu“, – sakė D. Sabinskienė.

Klientų „Gaschemos“ e. parduotuvėje įsigytos dujos ir kiti produktai bus pristatomi į pageidaujamą vietą bendrovės transportu, taip užtikrinant saugumą bei operatyvumą.

Kol kas www.e.gaschema.lt privalumais naudotis galės Lietuvos klientai, tačiau bendrovė neatmeta galimybės pritaikyti e. parduotuvę ir užsienio rinkai.

„Šiuo metu mūsų e. parduotuvė orientuota į smulkesnius ir vidutinius klientus bei pačią geriausią jų patirtį perkant mūsų prekes internetu. Stambieji mūsų klientai yra užsienio šalių atstovai, todėl laikui bėgant ieškosime būdų, kaip e. parduotuvę pritaikyti ir jų poreikiams“, – sakė D. Sabinskienė.