Populiariausius produktus įsigykite „Gaschemos“ eSavitarnoje

Neseniai startavusi „Gaschemos“ elektroninė parduotuvė e.gaschema.lt jau spėjo išpopuliarėti ir sulaukia vis daugiau klientų, o jų patogumui bendrovė joje nuolat diegia naujus patobulinimus.

„Sukurti naują užsakymų įrankį – klientų savitarną – nusprendėme dar karantino metu. Mūsų tikslas buvo palengvinti užsakymų procesą klientams, suteikti jiems galimybę apmokėti sąskaitas elektroniniu būdu, tuo pačiu automatizuoti užsakymų valdymą bei administravimą. Papildomai savitarnoje klientams įdiegėme galimybę matyti savo turimas sutartis, jei reikia, greitai ir patogiai internetu pasirašyti naujas bei matyti savo turimos išsinuomotos taros kiekį. Panašu, kad mūsų idėja pasiteisino – vis daugiau klientų atranda savitarnos privalumus ir užsakymų kiekis kasdien auga“, – sako „Gaschemos“ marketingo vadybininkė Diana Sabinskienė.

e.gaschema.lt galima rasti ir įsigyti didžiąją dalį „Gaschemos“ asortimento prekių – nuo įvairių dujų ir jų mišinių iki sauso ledo ar skirtingose talpose parduodamo karbamido tirpalo AdBlue.

 „Gaschemos“ eSavitarnoje įsigyti produktai pristatomi į pageidaujamą vietą bendrovės transportu, taip užtikrinant saugumą bei operatyvumą.

„Teigiamų atsiliepimų iš savitarna besinaudojančių klientų sulaukiame ir dėl operatyvaus prekių pristatymo, nes savitarna yra tiesiogiai susieta su logistikos skyriumi, ir dėl nesudėtingos, aiškios savitarnos platformos bei paprasto navigavimo joje. Čia nesunku rasti reikiamas prekes, užsiregistruoti, apmokėti sąskaitas vos kelių paspaudimų pagalba kompiuteryje ar telefono ekrane“, – pabrėžė D. Sabinskienė.

Jeigu dar neišbandėte  „Gaschemos“ e. parduotuvės privalumų, būtinai tai padarykite ir patys įsitikinkite, kaip paprasta ir patogu yra apsipirkti e.gaschema.lt.