Vasario mėnesį, kuris nepagailėjo įvairių šventinių datų, bendrovė „Gaschema” savo darbuotojams suorganizavo dar vieną konkursą – šįkart darbuotojai tikrino savo žinias konkurse „Vasario mėnesio šventės“.

Būrys „Gaschemos” entuziastų, per 20 bendrovės darbuotojų, varžėsi tarpusavyje, kas atsakys kuo daugiau klausimų apie vasario šventes, tokias kaip Vasario 16-oji, Užgavėnės, šv. Valentino diena ir su jomis susijusius faktus bei detales. 

Bendras teisingai atsakytų klausimų santykis sudarė 66 proc., 2 darbuotojai atsakė į visus klausimus 100 proc. teisingai, keletas buvo labai arti. 

Greičiausiai ir į visus klausimus teisingai atsakė bendrovės vyr. finansininkė Danutė Krikštonaitienė. Sveikiname nugalėtoją! 

„Iš to, kaip entuziastingai kolegos įsitraukia ir azartiškai atsakinėja į klausimus, akivaizdu, kad tokių konkursų kolektyvui reikia – tai ir įtraukia, ir suvienija, ir yra smagi pramoga. Ketiname nesustoti ir toliau tęsti bendrystę puoselėjančias iniciatyvas. Dėkoju visiems konkursuose dalyvaujantiems kolegoms, tuo pačiu kviečiu aktyviau dalyvauti ir tuos, kurie savo jėgų juose dar neišbandė. Už laimėtą konkursą įteikiami vertingi prizai“, – kolegas skatino ir motyvavo „Gaschemos“ marketingo vadybininkė Diana Sabinskienė.