Tara kurui

Papildomos įrangos asortimente galite rasti 5 l, 10 l ir 20 l talpos plastikinius bakelius ir 1000 l konteinerius (IBC). Konteineriai (IBC) skirti transporto įmonėms bei servisams, kurie per mėnesį sunaudoja ne mažiau kaip 1000 l „AdBlue®“ skysčio, o plastikiniai bakeliai naudojami atsarginiam „AdBlue®“ skysčio kiekiui gabenti. Talpos gali būti pristatomos į bet kurią klientui patogią vietą.

IBC konteineriai

Konteineriai (IBC) skirti transporto įmonėms bei servisams, kurie per mėnesį sunaudoja ne mažiau kaip 1000 l „AdBlue®“ skysčio. Kiekvienas konteineris turi savo numerį, pagal kurį vykdoma jo stebėsena, bei specialius kamščius, neleidžiančius į konteinerių vidų patekti jokioms priemaišoms. Visų konteinerių apatiniai ir viršutiniai dangčiai yra užsukami ir plombuojami.

IBC tipo konteineriai pritaikyti skysčiams saugiai transportuoti ir saugiai bei efektyviai juos išpilti. Kartu su konteineriu (IBC) klientams duodama perpylimo įranga, kuria naudojantis labai patogu piltis „AdBlue®“. Konteineriai su „AdBlue®“ Lietuvos teritorijoje klientui pristatomi per 24 val.

Bakeliai

Pasipildę „AdBlue®“ iš 10 l bakelio, Jūs galėsite nuvažiuoti apie 600 km. Asortimente siūlome nuo 10 l iki 20 l bakelius. Juos pristatome Lietuvos teritorijoje, minimalus kiekis, kurį galime pristatyti – viena paletė (75 vnt. po 10 l arba 48 vnt. po 20 l).Bakeliai naudojami atsarginiam kurui arba „AdBlue®“ skysčiui gabenti. Jų pritrūkus kelionėje, iš bakelių galima užsipildyti minimalų kiekį, reikalingą pasiekti degalinei ar kelionės tikslui. Bakelius lengva ir patogu naudoti – jie sukomplektuoti su specialia pildymo žarnele.