Technologija, išsprendusi dyzelinių variklių ekologiją

Prekiaujame Lietuvoje pagamintu karbamido tirpalu „AZO AdBlue”, atitinkančiu griežčiausius Europinius standartus. Azoto oksidų emisiją mažinantis tirpalas naudojamas dyzeliniuose varikliuose su įdiegta išmetamųjų dujų valymo sistema. Su „AZO AdBlue” tirpalu Jūsų automobilis išmes perpus mažiau teršalų, atitiks ekologinius standartus bei užtikrins sklandų variklio darbą.

Aplinkai draugiškesnis automobilis

„AdBlue®“ – itin grynas (32,5 %) karbamido tirpalas, naudojamas siekiant sumažinti transporto priemonių su įdiegta SCR technologija azoto oksidų (NOx) emisiją išmetamosiose dujose. „AZO“ prekės ženklu pažymėta „AdBlue“ produkcija gaminama Lietuvoje. Karbamido tirpalą gamina ir į užsienio šalis eksportuoja bendrovė „Gaschema“, kuri griežtai kontroliuoja aukštą gaminio kokybę.

  • Sumažina kenksmingų dalelių – azoto oksidų emisiją;
  • Optimizuoja variklio darbą;
  • Naudojamas dyzeliniuose varikliuose su SCR (selektyvine išmetamųjų dujų sistema);
  • Atitinka europinius standartus;
  • Gaminamas pagal Vokietijos automobilių pramonės asociacijos reikalavimus, laikantis griežto ISO 22241-1/-2/-3/-4/-5 standarto;
  • Kiekvienai gamybos partijai išduodamas kokybės pasas;
  • Produktas parduodamas su sandaria, užplombuota pakuote;

Produktai ir talpos

Įpakavimas Kiekis Dėžėje Padėkle

AdBlue bakelis 1300206026

1 l 6 vnt. 378 vnt

AdBlue bakelis 1300206027

5 l 120 vnt

AdBlue bakelis 1300206021G

10 l 75 vnt

AdBlue bakelis 1300206022G

20 l 48 vnt

Saugumas

AdBlue®“ skystis nėra pavojingas žmonėms ir gyvūnams. Jis netoksiškas, nedegus ir nesprogus. Skystis kristalizuojasi, kai temperatūra žemesnė nei -11 °C, tačiau tai neturi jokios įtakos vėlesniam jo naudojimui – užvedus automobilį skystis atšyla ir kokybės nepraranda.

„AdBlue®“ skysčiui pavojingesnė aukšta temperatūra, tai yra 35 °C ir daugiau. Aukštoje temperatūroje skystis negrįžtamai skyla į atskirus cheminius elementus, todėl itin svarbu pasirūpinti tinkamu „AdBlue®“ laikymu. „AdBlue®“ turi būti saugomas atokiau nuo šildymo įrenginių ar tiesioginės saulės spindulių.

Skysčiui patekus ant odos, privaloma nedelsiant jį nuplauti dideliu kiekiu vandens. Jeigu šio skysčio pateko į burną, būtina nedelsiant išgerti daug vandens ir kuo skubiau kreiptis į gydytoją.