Kas yra AZO AUTO?

„AZO AUTO“ – tai aukščiausios kokybės „AZO“ grupės cheminiai produktai, atitinkantys „Premium“ standartus ir skirti profesionaliai transporto priemonių priežiūrai. Skandinavų gamybos produktų sudėtyje – tik kokybiški ir biologiškai patikrinti ingredientai, atitinkantys  aukščiausius Europos automobilių chemijos pramonės standartus.

Asortimente galima rasti visiems metų laikams tinkančių langų plovimo ir aušinimo skysčių, taip pat šampūnų, įvairaus pobūdžio purvo tirpiklių ir valiklių atskiroms automobilio dalims.

Esame tikri, jog geriausius sprendimus pasiūlysime tik gerai įsigilinę į kiekvieno kliento individualius poreikius. Įvairiose srityse dirbantiems partneriams nuolat padedame prisitaikyti prie rinkos sąlygų, didinti savo veiklos ir produkcijos konkurencingumą bei kokybę, užtikrinti darbuotojų saugumą. Šių rezultatų siekti padeda betarpiškas, glaudus bendradarbiavimas su partneriais ir klientais. Tikimės, kad pelnysime Jūsų pasitikėjimą greita reakcija, puikia produktų ir paslaugų kokybe bei profesionaliu požiūriu į savo darbą.

„AZO AUTO“ prekių galima įsigyti „Gaschemos“ centruose.