Šampūnai automobiliams

„AZO AUTO“ šampūnai ir kitos plovimo priemonės skirtos įvairiems nešvarumams nuo transporto priemonių šalinti. Produktai puikiai veikia ant šlapių paviršių, juose nėra naftos produktų.

Šampūnus automobiliams galite įsigyti mūsų arba atstovų parduotuvėse.


Purvo ploviklis „Micro“

Purvo ploviklis „Micro“ naudojamas smarkiai užterštoms transporto priemonėms, varikliams, gamybiniams įrenginiams ir kitiems paviršiams valyti.

Savybės
Purvo ploviklis „Micro“ yra šarminių ir naftos pagrindu pagamintų tirpiklių mišinys. Produkte yra emulsiklių, kurie unikaliu būdu suriša tirpiklį su vandeniu. Taip gaunamos geriausios šarminių ir naftos pagrindu pagamintų produktų savybės. Ploviklis „Micro“ gali pakeisti tradicinius purvo tirpiklius. Ši priemonė itin tinka, jeigu norite naudoti tik vieną produktą.

Naudojimas
Žemo spaudimo srove užpurkškite tirpiklio ir palikite veikti 2–5 minutes. Vėliau nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Šis purvo tirpiklis gali būti naudojamas plovimui rankomis ir plovyklose. Nenaudokite esant tiesioginei saulės šviesai ir neleiskite išdžiūti prieš nuplaunant vandeniu.

Saugumas
Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prarijus išskalauti burną. Neskatinti vėmimo. Patekus ant odos (arba plaukų), nedelsiant nusivilkti / pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu. Patekus į akis, atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Nedelsiant skambinti į Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Draudžiama išmesti produktą ar pakuotę į buitinių atliekų konteinerį.

Skiedimo santykis
„AZO AUTO“ purvo tirpiklis skiedžiamas vandeniu santykiu 1:1–1:10, priklausomai nuo paviršiaus užterštumo. Atkreipkite dėmesį, kad didelės koncentracijos produktą sunku nuplauti, jei jis naudojamas neskiestas.

Techninė informacija

SpalvaSkaidri
KonsistencijaSkystis
TankisApie 1000
Aromatinis turinysAitrus kvapas
Pliūpsnio temperatūra120 °C
Virimo temperatūra100 °C
Tirpumas vandenyjeTirpus
pHApie 9

Talpa

Įpakavimas Kiekis Dėžėje Padėkle

Butelis su purškikliu 17570001

1 l 12 vnt. 480 vnt.

Bakelis 17570005

5 l 3 vnt. 144 vnt.

Bakelis 17570025

25 l 24 vnt.

Statinė 17570210

210 l

IBC konteineris 17571000

1000 l


CitroFoam“ aktyviosios plovimo putos

„CitroFoam“ aktyviosios plovimo putos – smarkiai putojantis šarminis ploviklis-tirpiklis, tinkantis automobiliams, sunkvežimiams, sienoms bei kitiems paviršiams plauti. Jos tirpdo kelio purvą, suodžius ir pigmentinius nešvarumus bei efektyviai pašalina vabzdžių liekanas. Ši priemonė taip pat gali būti naudojama kaip automobilio šampūnas.

Per mažiau nei kelias minutes Jūs galite padengti automobilio paviršių efektyviomis valymo putomis, kurios ilgai išlieka ir puikia tirpdo purvą.

Naudojimas
Naudodami putų aplikatorių, užpurkškite putas plonu sluoksniu. Palikite putas veikti 2–4 minutes. Norėdami pasiekti geresnių rezultatų, plaukite srove nuo apačios į viršų.

Sudėtis
<5 % aktyviosios katijoninės paviršiaus medžiagos, <5 % aktyviųjų nejoninių paviršiaus medžiagų ir <5 % fosfatų. Yra natrio metasilikato pentahidrato.

Skiedimo santykis
Norėdami plauti rankomis, putas atskieskite vandeniu santykiu 1:100 ir naudokite kempinę.

Saugumas
Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines ir naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant išskalauti burną. Neskatinti vėmimo. Putoms patekus ant odos (arba plaukų), skubiai nusivilkti / pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu. Patekus į akis, atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Jeigu esate įsidėję kontaktinius lęšius, ir jeigu juos galima lengvai išsiimti, rekomenduojama tai padaryti, o paskui toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Draudžiama išmesti produktą ar pakuotę į buitinių atliekų konteinerį.

Talpa

Įpakavimas Kiekis Dėžėje Padėkle

Butelis 17530001

1 l 12 vnt. 480 vnt.

Bakelis 17530005

5 l 3 vnt. 144 vnt.

Bakelis 17530025

25 l 24 vnt.

Statinė 17530210

210 l

IBC konteineris 17531000

1000 l

Ploviklis „PowerWash”

Tai efektyvus ploviklis, skirtas sunkvežimiams, autobusams, automobiliams, krautuvams, įvairiems mechanizmams ir pan. Nuvalo kelio nešvarumus, tepalo dėmes ir purvą.

Tai veiksmingas, puikiai valantis neabrazyvus šarminis ploviklis su biologiškai skaidžiais tenzidais. Produktas puikiai veikia ant šlapių paviršių. Jo sudėtyje nėra naftos produktų.

Naudojimas
Žemo spaudimo srove užpurkškite tirpiklio ir palikite veikti 3–4 minutes. Vėliau aukšto spaudimo srove nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, plaukite karštu vandeniu. Naudokite produktą atsargiai ir nepamirškite pirmiausiai jo išbandyti ant nedidelio paviršiaus.

Sudėtis
<5 % aktyviosios katijoninės paviršiaus medžiagos, <5 % aktyviųjų nejoninių paviršiaus medžiagų ir <5 % fosfatų. Yra natrio metasilikato pentahidrato.

Skiedimo santykis
Valiklį skieskite vandeniu, priklausomai nuo paviršiaus užterštumo ir plovimo srovės:
Žemo spaudimo srove – 1:1–1:25;
Plovimas rankomis – 1:10–1:100;
Aukšto spaudimo srove – 2–10 %.

Saugumas
Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines ir naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant išskalauti burną. Neskatinti vėmimo. Patekus ant odos (arba plaukų), skubiai nusivilkti / pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu. Patekus į akis, atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Jeigu esate įsidėję kontaktinius lęšius, ir jeigu juos galima lengvai išsiimti, rekomenduojama tai padaryti, o paskui toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Draudžiama išmesti produktą ar pakuotę į buitinių atliekų konteinerį.

Techninė informacija

SpalvaŠviesiai geltona
KonsistencijaSkystis
TankisApie 1,020
Aromatinis turinysŠvelnus kvapas
LaikymasNe žemesnėje nei -5 °C
Virimo temperatūra100 °C
Tirpumas vandenyjeTirpus
pHApie 12,5

Talpa

Įpakavimas Kiekis Dėžėje Padėkle

Butelis su purškikliu 17500001

1 l 12 vnt. 480 vnt.

Bakelis 17500005

5 l 3 vnt. 144 vnt.

Bakelis 17500025

25 l 24 vnt.

Statinė 17500210

210 l

IBC konteineris 17501000

1000 l


Šampūnas su vašku

Tai efektyvus šampūnas, skirtas sunkvežimiams, autobusams, automobiliams, krautuvams, įvairiems mechanizmams ir pan., tinkantis plovimui rankomis bei plovyklose. Šampūne yra karnauba vaško, kuris padengia plaunamus paviršius nematomu sluoksniu, apsaugančiu nuo purvo.

Dėl sudėtyje esančių biologiškai skaidžių tenzidų šampūnas puikiai valo ir gerai putoja. Efektyviai tirpdo kelio purvą ir apnašas bei vabzdžių liekanas. Vienodai gerai veikia plaunant kietu ar minkštu vandeniu, taip pat ant šlapių paviršių. Šampūno sudėtyje nėra naftos produktų.

„AZO“ šampūnas pagamintas iš aktyvios putojančios medžiagos, pasižyminčios dideliu valymo  efektyvumu. Tai universalus produktas, skirtas visų tipų autotransporto priemonėms plauti.

Naudojimas
Norint nepažeisti dažų sluoksnio, prieš plaunant paviršių šampūnu nuo jo turi būti nuvalytas smėlis ar kitoks purvas. Plovimui naudokite kempinę. Vėliau paviršių gausiai nuplaukite vandeniu. Šampūnas gali būti užpurškiamas. Nelaikykite produkto žemesnėje nei -5 °C.

Sudėtis
Natrio metasilikato pentahidratas. <5 % aktyviosios katijoninės paviršiaus medžiagos, <5 %  aktyviųjų nejoninių paviršiaus medžiagų ir <5 % fosfatų.

Skiedimo santykis
Priklausomai nuo paviršių nešvarumo pasiruoškite 1–15 % šampūno tirpalą (atitinkamą kiekį šampūno sumaišykite su šiltu vandeniu).

Saugumas
Prarijus šampūno ar jo patekus į akis, būtina gerai išskalauti burną ar nuplauti tekančiu vandeniu ir nedelsiant kreiptis į gydytoją. Su savimi turėti produkto etiketę. Pasijutus blogai, rekomenduojama skambinti į Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą. Saugoti nuo vaikų.

Techninė informacija

SpalvaRausva
KvapasVyšninis
Tirpumas vandenyjeGerai tirpsta
Virimo taškas100 °C
pH8,5
Vidutinis tankis1,055
LaikymasNe žemesnėje nei -5 °C

Talpa

Įpakavimas Kiekis Dėžėje Padėkle

Butelis 17460001

1 l 12 vnt. 480 vnt.

Bakelis 17460005

5 l 3 vnt. 144 vnt.

Bakelis 17460025

25 l 24 vnt.

Statinė 17460210

210 l

IBC konteineris 17461000

1000 l

Išsirinkite tinkamiausią cheminę priemonę: