Tai aukščiausios kokybės biologiškai patikrinti produktai, skirti transporto priemonių stiklams valyti.
„AZO AUTO“ stiklų ploviklių sudėtyje naudojamas etanolis itin kokybiškas ir denatūruotas pagal galiojančius Europos standartus. Švelnios koncentracijos stiklų plovikliai nepažeidžia automobilio lako, valytuvų ir kitų plastikinių bei guminių detalių.

Stiklų ploviklius galite įsigyti mūsų arba atstovų parduotuvėse.


Vasarinis stiklų ploviklis

Aprašymas
Vasarinis stiklų ploviklis efektyviai valo vabzdžių liekanas, kelio purvą ir kitus nešvarumus nuo priekinio stiklo bei žibintų. Produktas yra švelnios koncentracijos, todėl valant nepažeidžia lako, valytuvų ir kitų automobilio detalių.

Savybės
Siekiant užtikrinti kokybę ir maksimalų valymo efektyvumą, vasarinis stiklų ploviklis gaminamas iš kruopščiai atrinktų ingredientų. Produktas patikrintas biologiškai, o sudėtyje naudojamas etanolis denatūruotas pagal galiojančius Europos standartus. Vasarinis stiklų plovimo skystis neužšąla iki -5 °C.

Saugumas
Prarijus skysčio būtina gerai išskalauti burną ir nedelsiant kreiptis į gydytoją, su savimi turėti produkto etiketę. Pasijutus blogai, rekomenduojama skambinti į Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą. Saugoti nuo vaikų.

Techninė informacija

SpalvaŽalsva
Užšalimo taškas-5 °C
Vidutinis tankis0,980
LaikymasNe žemesnėje nei -5 °C temperatūroje

Talpa

Įpakavimas Kiekis Dėžėje Padėkle

Butelis

1,5 l 8 vnt. 288 vnt.

Bakelis

5 l 3 vnt. 108 vnt

Statinė

210 l

IBC konteineris

1000 l


Žieminis stiklų ploviklis

Aprašymas
Žieminis stiklų ploviklis efektyviai tirpdo nešvarumus, kelio purvą, druskas ir plėvelę, susidariusią ant priekinio stiklo bei žibintų. Taip pat veiksmingai saugo langą nuo užšalimo. Produktas yra švelnios koncentracijos, todėl nepažeidžia lako, valytuvų ir kitų automobilio detalių.

Savybės
Žieminis stiklų ploviklis gaminamas naudojant tik itin kokybišką etanolį, todėl užtikrinama valymo kokybė. Produktas patikrintas biologiškai, o sudėtyje naudojamas etanolis denatūruotas pagal galiojančius Europos standartus. Žieminis stiklų plovimo skystis veiksmingas net ekstremaliomis oro sąlygomis – esant temperatūrai iki -30 °C (pats koncentratas neužšąla iki -65 °C).

Saugumas
Prarijus skysčio būtina gerai išskalauti burną ir nedelsiant kreiptis į gydytoją, su savimi turėti produkto etiketę. Pasijutus blogai, rekomenduojama skambinti į Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą. Saugoti nuo vaikų. Naudojant produktą nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Skystis degus.

Skiedimo santykis
Žieminis stiklų ploviklis turi būti skiedžiamas vandeniu, atsižvelgiant į veikimo sąlygas (temperatūrą):

SantykisTemperatūra
1:1-30 °C
1:2-15 °C
1:3-10 °C

Techninė informacija

SpalvaMėlyna
Užšalimo temperatūra-10 °C ; -15°C ; -30 °C
Virimo taškas78 °C
Pliūpsnio temperatūra12 °C
Vidutinis tankis0,801
LaikymasNe žemesnėje nei -65 °C temperatūroje

Talpa

Įpakavimas Kiekis Dėžėje Padėkle

Butelis

1 l 12 vnt. 480 vnt.

Butelis

1,5 l 8 vnt. 288 vnt.

Bakelis

4 l 4 vnt. 108 vnt

Bakelis

5 l 3 vnt. 144 vnt

Statinė

210 l

IBC konteineris

1000 l